Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice Staffordshire Bull Terrier ELLEN-STAFF

Únor 2011

13.02. - Únorové dvojzkoušky agility - Ústí nad Labem

27. února 2011 v 21:17 Agility
Cesta do Ústí nad Labem byla hrozná, zastihla nás velká chumelenice. Ale nakonec jsme s Nikčou jízdárnu našly.
Organizace byla úžasná, žádné zbytečné zdržování.Paní rozhodčí Glocknerová nám přeměřila Ellču, pro kontrolu nás ještě přeměřil pan rozhodčí Rybář. Tak od teď až do smrti jsem zařazeni v kategorii M.

První běh - Elly krásné odložení na startu, rychlost raketové střely, z čehož vyšla jedna vynechaná tyčka ve slalomu, to by byla jen chyba, ale pro velký úspěch si Ellča slalom prošla po chybě zpátky. To už ovšem znamenalo diskavilifikaci. Zbytek parkuru již doběhla bez jediné chyby.
Takže první běh DIS
Druhý běh - opět krásné odložení na startu, znovu rychlost raketové střely, krásné zvládnuté zóny, ale pozor Ellče se prostě víc líbila díra do tunelu než skočka. Takže opět diskvalifikace. Zbytek parkuru znovu bez jediné chyby v krásném čase.
Takže druhý běh DIS
Z těchto dvojzkoušek jsme si sice žádnou složenou neodvezly, ale nasbíraly jsme opět další zkušenosti a získaly nové přátele, kteří nás podpořili. Jedna spoluzávodnice mě ovšem velmi potěšila, říkala ať si z toho nic nedělám, že oni se svým pejskem popsali celou stránku ve výkonostním průkazu samými DIS, než udělali první zkoušku. Takže jsem v klidu a rozhodně zklamaná nejsem, protože Ellča běhala opravdu úžasně.
Další pokus se bude konat v dubnu.
Agility ZDAR.

Únorová procházky

26. února 2011 v 17:22 Ostatní
Po delší době se v Liberci umoudřilo počasí a teploty se konečně pohybovaly okolo nuly, tak jsme vyrazili s holkama na procházku. Ellča si užila aportování, Phoe be očuchávání všeho možného a Eywa od všecho trochu. Svítilo sluníčko a bylo moc fajn.


Více fotek z procházky najdete na: http://ellen-staff.rajce.idnes.cz/prochazka_26.2.2011/