Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice Staffordshire Bull Terrier ELLEN-STAFF

Prosinec 2010

Splněny podmínky pro přiznání coursingové licence

11. prosince 2010 v 18:48 Ostatní
Dnes ráno jsme se vydali v silném obsazení Martin, Honza, Klára, Nikča, moje maličkost a všechny naše holky na coursing. Podmínky na lyžování úžasné, ale na běhání fakt nic moc. Téměř půl metru sněhu. Trať byla natažena jako tradičně vedle hřiště Podještědské smečky, stejně jako minule.


Bhoebenka šikulenka

Phoe byla jako partner pro Ellči poslední potřebný společný běh pro získání coursingové licence a pro velký úspěch běžela i jako partner s Uraganem /FXH/. Je to velká hrdinkya. Naše holky byly jako vždy správně vyhecovány, takže jim ta těžká trať ani moc nevadila.


Vůbec jsem jim to nezáviděla. Elly měla během chvíle košík úplně plný sněhu, takže běžela se zátěží navíc. Ale předvedla se jako správný bojovník a v pohodě doběhla.


Eywa byla taky moc statečná, běžela s Babetkou, a to celou trať, což byl pro půlroční štěňata fakt nářez, ale dokázala to má to prostě v krvi po mamince-Claudii BM.
Eywinky fotky bohužel nemáme, protože nám selhala technika a místní fotograf už byl zmrzlý na kost.***Takže závěrem Blair Witch Bee-Master tímto splnila všechny podmínky pro získání coursingové licence, a teď už jen administrativní záležitosti.***
Blair Witch BM

 Jsme na všechny holky moc a moc pyšní, protože dneska to bylo opravdu dost náročné


Tímto bych chtěla moc poděkovat panu Petru Majerovi za krásné fotky,  které se mu opravdu povedly.

Sníh, sníh a zase sníh

2. prosince 2010 v 16:08 Ostatní
A po roce tu máme zase zimu, všude kalamita. V Liberci asi 30 cm sněhu. Holkám se to moc líbí jen těch 10 stupňů pod nulou celý den je i na naše psiska fakt docela zima. Ale i přes to si sněhu  užívají.


Elly
Zachumelená Elly
phoebe

Phoebe
Eywa
Eywinka

FOTKY Z PROCHÁZKY