Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice Staffordshire Bull Terrier ELLEN-STAFF

Ještědský Psola cup

29. května 2010 v 21:20 |  Agility
Dnes ráno jsme se vypravili do nedalekého sportovního areálu u Tipsport arény v Liberci na 1. ročník Ještědského Psola cupu. Sluníčko nám svítilo už od časného rána. Vstávat jsem nemuseli tak brzy, protože Tipsport aréna je od nás asi 5 min. jízdy autem, takže pohoda a klídek. Elly se už tradičně chovala velmi spořádaně, při běhu krásně reagovala na povely a plně se na mě soustředila. Jen kdyby nebyly ty seskočené zóny!

tunel
Běžely se dva běhy jumping a agility. V naší katergorii soutěžilo celkem 10 týmů, včetně dvou našich spolubojovníků z Podještědské smečky, a to tibetskéhého teriera Rodgiho s Jitkou a křízence Míši s Lenkou.Tyké jsme potkali Svatavu s hladkosrtou foxterierkou Bubu, ale ta běžela v jiné velikostní kategorii. 


hopVíce fotografií ze závodu najdete ZDE


Tratě byly podle mého docela běhavé s několika záludnostmi. Paní rozhodčí byla spravedlivá a velmi příjemná. Areál atletického odhodiště byl posekán a pořádající ZKO Liberec-centrum a Psí škola PSOLA měly velmi dobře zvládnoutou organizaci. Vše pěkně "odsejpalo", žádné zbytečné zdržování, krásná velká digitální časomíra, výsledky byly brzy po doběhnutí závodů vyvěšeny na nástěnce. Myslím, že se to pořadatelům povedlo.


A jak jsme dopadli?

1. běh jumping - bezchybný běh - 3.místo z 10 týmů

2. běh agility - 3 chyby - 6. místo z 10 týmů

Součet běhů - 5. místo
 


Komentáře

1 Magistra:o) Magistra:o) | Web | 31. května 2010 v 22:18 | Reagovat

Hele, teď jsem si všimla popisků fotek ze závodů...:o))). Dobrý! Úroky se ti načítají a počkej až se budou vracet! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama