Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice Staffordshire Bull Terrier ELLEN-STAFF

Semilská blecha- závody agility

11. dubna 2010 v 11:27 |  Agility
Včera ráno jsme vyrazili do Lomnice nad Popelkou na naše celkově třetí a letos druhé závody v agtility. Počasí nestálo za nic, byla zima a chvílema pršelo, během dne  padal i  sníh, ale i sluníčko se ukázalo - občas. Náš fun-club byl samozřejmě s námi ve složení - můj manžel Martin, dcery Nikola a Klára, samozřejmě Honza a  Phoe be. 

Holky

Elly byla dobře naložená a tak jsme se s chutí pustilil do závodění. Konkurence byla velká - 14 týmů. První běh byl jumping. Elly vyběhla jako blesk, krásně reagovala a neztrácela zbytečně čas, ale já jsem se tak soustředila na správně navedení do tunelu, že jsem se na trati úplně ztratila a zapomněla jsem, kde jsou poslední dvě překážky. Takže jsem Elly ten krásný běh vlastně pokazila a bylo z toho jedno odmítnutí a krásné 4.místo.

skok sem skok tam

kuk
Druhý běh byl agility se zónovou kladninou a áčkem. Zóny, ze kterých jsem měla takou obavu Elly zpracovala úplně přepychově, ale stačí jedna "počůraná" překážka a všechno je jinak. Jeden pejsek si ji nutně potřeboval označkovat. Pro nás z toho vyplynula 2 odmítnutí. Takže jsme skončili na hezkém 5. místě.

hop

rychlá otočka
Závody byly až na počasí moc hezké, posbírali jsem zase nějaké zkušenosti a snad se nám příští týden v Lysé nad Labem bude dařit také tak nebo i lépe.

1.běh - jumping - 1 odmítnutí 4. místo ze 14 týmů

2.běh - open - 2 odmítnutí 5.místo ze 14 týmů


*** VIDEO OBOU BĚHŮ MŮŽETE SHLÉDNOUT ZDE ***


Výsledkovou listinu najdete na http://www.agilitysemily.info/vstupte.htm v rubrice AKCE pod názvem 10.4.2010 - Lomnice nad Popelkou: Neoficiální závody Semilská blecha+3.Speciál BSP - výsledky
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama